ŞİRKET PROFİLİ
1983 yılından bu yana kara taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren ortaklarımız, 1998 yılından itibaren "KOÇTUR" şirketi bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedirler. Uzun yıllara dayalı deneyim ve tecrübesi ile Avrupa ve Asya ülkelerine kaliteli hizmet anlayışıyla uluslararası yük taşımacılığı hizmeti sunan "KOÇTUR"un merkezi Karadeniz Bölgesi’ndedir.

Bakımlı araç filosu ve eğitimli şoförleri ile deneyim ve tecrübesini birleştirerek müşterilerine en iyi servisi vermeyi amaçlayan firmamız Türkiye çıkışlarında Karadeniz Bölgesi’nin en büyük ihracatçı firmaları ile çalışmaktadır. Ağırlıklı olarak Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda, Belçika, İsviçre, Hırvatistan, Polonya, Slovenya ve diğer tüm Avrupa ülkelerine güvenli servisiyle ihracat yapan firmaları desteklemektedir.

Avrupa üzerinden çoğunlukla Azerbaycan, İran, Gürcistan gibi ülkelere 3. ülke taşımaları güvenli, hızlı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yapılabilmektedir. Bunların yanı sıra sadece Türkiye - Asya ülkeleri arasında sefer yapan araçlar da mevcuttur.

Bugün "KOÇTUR" çevreye duyarlı, bakımlı filosuyla Avrupa, CIS ülkeleri, Ortadoğu ve Türkiye’de yaygın hizmet ağı ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır. Hizmet çeşitliliğini arttırmayı hedefleyen firmamız; Standart komple taşımacılık (FTL), Hızlı servis komple taşımacılık (FTL Express) ve Isı kontrollü frigo araçlarla komple taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.
MİSYON VE VİZYON
İlkelerimiz
- 100% müşteri memnuniyeti temel hedefimizdir. nakliyat şirketleri

- Taahhütlerimizin arkasında durmak; ilkeli, güvenilir ve dürüst çizgimizden hiçbir şekilde sapmamak.

- Müşterilerine hızlı, esnek, güvenli ve sürekli gelişen lojistik anlayışı ile verimli ve fiyat rekabetçi hizmet vermek.

- Müşterilerin beklentilerinin hedeflenen ürün veya hizmete dönüşmelerini sağlayarak kalıcı memnuniyet yaratmak.

- Müşteriyle şeffaf bir iletişim kurarak, müşteriye doğru bilgi akışını sağlamak ve etkin bir dökümantasyon sistemi kurmak.

- Çalışanların standartlarını yükseltmek ve kurum kültüründen ayrılmadan; sürekli gelişimlerini ve motivasyonlarını arttırmak.

- Filomuzun sürekli yenilenmesi ve çevreye dost araçlardan oluşmasını sağlamak.