HİZMETLERİMİZ
KOÇTUR müşterilerine hızlı,ofis taşıma güvenli, kaliteli ve şeffaf bir ortamda, uygun fiyatlarıyla hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Sanayinin farklı dallarında farklı uzmanlıklar isteyen yükleri en uygun koşullarda taşıyarak müşterilerine rehberlik etmiş ve kendi bulunduğu bölgede lider bir kurum olduğunu göstermiştir.

Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları:
• Gıda Endüstrisi: Başta fındık olmak üzere diğer kuru gıdalar
• Sanayi ürünleri
• Elektronik ürünler
• Otomobil endüstrisi ve yan sanayi
• Dokumacılık ve Tekstil
• Kimyasal madde


KOÇTUR tamamı çok genç ,çevreyle dost, sessiz motor özelliklerine sahip araçlarıyla Avrupa-Orta Doğu hattında müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen karayolu taşıma hizmetleri sunmaktadır. Ana bölgelerimiz aşağıda belirtilmiştir:

1.Bölge: Almanya, Benelüks, Fransa, İsviçre, Avusturya
2.Bölge: Slovenya, Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek
3.Bölge: Macaristan, Polonya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti,
4.Bölge: Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, İran

Araçlarımızın hepsi tenteli araçlar olmakla beraber; araç filosunun büyük bir kısmı Tehlikeli Madde ve Yanıcı Madde taşımaya uygun sertifikalı araçlardır. Kadromuzda bulunan şoförlerin neredeyse tamamının Yanıcı, Patlayıcı ve Parlayıcı taşıma ehliyeti mevcuttur. Bu konuda daha detaylı bilgi için firma yetkilileri ile kontağa geçmeniz rica olunur.

En değerli varlığımız çalışanlarımız anlayışından yola çıkan KOÇTUR, şoförlerine sunduğu yüksek kaliteli çalışma koşulları sayesinde, şirket içinde bir aile kültürü oluşturmayı başarabilmiştir. Şoförlerimizle 24 saat cep telefonlarıyla irtibat kurulabilmekte ve yükün zamanında ve güvenli bir şekilde yerine ulaşması sağlanabilmektedir.